Hakkımızda

Esmak, 2002 yılında otomotiv sektöründe faaliyete başlamıştır. Düzce iline bağlı Çilimli ilçesinde 7.500 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 13.600 metrekarede, 50 personeliyle Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya’daki müşterilerine hizmet veren bir dış ticaret ve mühendislik firmasıdır.
Esmak’ın ana faaliyet alanları, kamyon ve otobüs üretim sanayisinin ihtiyaç duyduğu farklı ürünlerin ve komponentlerin tedariki ve satışı olup, ticari araç ana sanayisinin ihtiyaç duyduğu mühendislik ve üst yapı çözümlerini sunmaktadır.

Esmak’ın diğer bir girişimi de Ortadoğu, Afrika ve Orta Asya pazarlarında müşterisi tarafından üretilen otobüslerin, kamyonların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Ayrıca bu girişim kapsamında oluşturulan müşteri portföyüne muhtelif araç üstü ekipman çözümlerini de sunarak ihracat hedeflerini daha da artırmaktadır.

Esmak, ilimizde ve ülkemizde daha çok istihdam daha çok yatırım ve daha çok ihracat için bir ticaret değil bir etiği temsil etmek ve onun gereklerini ortaya koyabilmek çabasıyla şirket ortakları ve çalışanlarıyla gayret göstermektedir.

Sürekli gelişim amacını gözeten Esmak, her yıl başarıdan başarıya ulaşmak için ülkemizin ve sizlerin desteğiyle büyümektedir.

Diğer Markalarımız